ПРОТИВОПОЖАРНАЯ ВЕНТИЛЯЦИЯ

Вентилятори радіальні димовидалення VRAN-DU/DUV

Застосування вентилятора радіального димовидалення для видалення газів, які виникають при пожежі енергоефективні VRAN-DU/DUV:

VRAN-DU/DUV — енергоефективний радіальний вентилятор димовидалення, який може бути використаний для видалення газів, що виникають при пожежі. Він підходить для застосування в санітарно-технічних та виробничих установках, а також у системах протидимної вентиляції та вентиляції та повітряного опалення.

Конструктивні особливості відцентрового вентилятора VRAN-DU/DUV, що використовується для видалення газів під час пожеж:

  • Радіальний вентилятор димовидалення VRAN-DUF має робоче колесо, що обертається з боку в бік, з лопатями спеціальної форми, загнутими назад для досягнення високої ефективності та низького рівня шуму.
  • Спіральний корпус є обертовим. Положення корпусу: правостороннє обертання (R0, R45, R90, R270, R315), лівостороннє обертання (L0, L45, L90, L270, L315).
  • Відцентрові вентилятори можуть працювати в режимі димовидалення (DU) і комбінованому режимі димовидалення та вентиляції (DUV). В останньому випадку вентилятор оснащений двигуном для безперервної роботи.
  • Вентилятор димовидалення оснащений стандартним 3-фазним асинхронним одношвидкісним двигуном. Для вентиляторів VRAN9 за першим способом встановлення вентилятор може бути оснащений двигуном із частотним регулюванням швидкості обертання.
  • Корпуси R0 і L0 першого способу встановлення (на вулиці) оснащені погодозахистом ZNT (замовляється окремо як опція).
  • Відцентрові вентилятори можуть бути виготовлені в чотирьох виконаннях: загальнопромисловому (N), вибухозахищеному (V) — тільки один спосіб виконання для режиму DUV, корозійностійкому (CR1) — тільки один спосіб виконання для режиму DUV і вибухозахищеному корозійностійкому (VCR1) — тільки один спосіб виконання для режиму DUV.

Умови експлуатації вентиляторів димовидалення радіального (відцентрового) типу ВРАН-ДУ/ДУВ

  • Вентилятор може експлуатуватися в помірному (Н), помірно-холодному (YHL) і тропічному (T) кліматі першої категорії розміщення за ГОСТ 15150. Умови експлуатації: температура довкілля від -45° до +40° у помірному кліматі, від -60° до +40° у помірно-холодному кліматі та від -10° до +50° у тропічному кліматі;
  • Середня віброшвидкість зовнішніх джерел вібрації в місці встановлення вентилятора має бути менше 2 мм/с;

Нижче наведені графіки та технічні характеристики для вибору вентилятора VRAN-DU/DUV

Вентилятор VRAN-DU/DUV 1

Вентилятор VRAN-DU/DUV 2

Вентилятор VRAN-DU/DUV 4

Основні
Виробник   ССК ТМ
Країна виробник Україна
Вага 50 кг
Максимальна температура навколишнього середовища 40 град.
Мінімальна температура навколишнього середовища -45 град.
Напруга мережі   380~400 В
Споживана потужність   0.37 кВт
Стан Новий
Тип конструкції промислового вентилятора Радіальний(Відцентровий)
Тип промислового вентилятора за виконанням Багатозональний
Тип електродвигуна Асинхронний трифазний
Частота обертання 1500 об/хв
Частота струму   50 Гц
Струм при 380 В, A 1,18
Габаритні розміри
Висота 680 мм
Довжина 760 мм
Ширина 731 мм
Додаткові характеристики
Напрямок обертання   Ліве, Праве
Пожежобезпечне виконання Так

Усуньте токсичні випари зі свого приміщення за допомогою радіальних вентиляторів димовидалення VRAN-DU/DUV!

Радіальні вентилятори димовидалення VRAN-DU/DUV є ідеальним рішенням для будь-якого приміщення, яке потребує видалення небезпечного туману, диму та пилу. Наші вентилятори розроблені з використанням інноваційних компонентів, які дозволяють швидко й ефективно видаляти будь-який дим чи туман за лічені хвилини. Крім того, вони доступні в різних розмірах і стилях, тому ви можете знайти ідеальний варіант для свого простору.

Попрощайтеся з годинами кашлю та дискомфорту, викликаного шкідливими випарами, з радіальними вентиляторами димовидалення VRAN-DU/DUV. Наші потужні вентилятори розроблені для швидкого та ефективного очищення повітря у вашому просторі, роблячи його чистим та безпечним для дихання.

Не чекайте більше – придбайте радіальні вентилятори димовидалення VRAN-DU/DUV сьогодні та насолоджуйтесь чистим повітрям
Share on facebook
Facebook
Share on skype
Skype
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Прокрутить наверх

СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ