ПРОТИВОПОЖАРНАЯ ВЕНТИЛЯЦИЯ

Вентилятори осьові димовидалення утеплені OZA-LR, OZA-LW

Застосування вентилятора утепленого димовидалення осьового OZA-LR, OZA-LW
 • Ці вентилятори розроблені для нових систем для видалення вихлопного повітря та диму з приміщень у разі вогню.
 • Вони є економічним рішенням для запобігання втрати тепла в будівлях.
 • Системи були спеціально розроблені для видалення газів, продуктів згоряння та одночасного видалення тепла поза приміщенням, що обслуговується, або для боротьби з вогнем, порятунком людей та обладнання.
 • Є два конструктивні варіанти: LR — для встановлення на даху, LW — для встановлення в стіні.
Конструктивні особливості утеплених осьових вентиляторів димовидалення OZA-LR та OZA-LW
 • Утеплені вентилятори димовидалення OZA-LR і OZA-LW — це нова розробка в системах видалення відпрацьованого повітря і диму з приміщень у разі пожежі.
 • Осьові вентилятори димовидалення можуть бути виготовлені у двох варіантах: загальнопромисловому (N) і корозійностійкому (CR1). Конструктивно осьові вентилятори складаються з ізольованого водонепроникного корпусу, крильчатки спеціальної конструкції та спеціального двигуна. Основна перевага цієї системи перед стандартними даховими вентиляторами полягає в тому, що втрати тепла значно знижуються завдяки повністю ізольованому корпусу та герметичному люку. Крім того, водонепроникна конструкція корпусу запобігає потраплянню води. Люк відкривається за допомогою спеціального електроприводу, який зберігає продуктивність навіть за одночасного снігового та вітрового навантаження. Напруга електроживлення становить 24 В.
 • Для зручності експлуатації залежно від способу встановлення пропонуються два варіанти виконання:
 1. для монтажу на даху (LR). Унікальна конструкція підтримує працездатність і не потребує додаткового встановлення спеціального скла.
 2. для настінного монтажу (LW). Таке виконання дає змогу використовувати один виріб замість двох окремих вентиляторів і клапанів.
Опціональний «захист від замерзання кришки» дає змогу вільно відчиняти кришку вентилятора в будь-який час, незалежно від змін зовнішньої вологості або температури.
Наступна ефективність вентиляторів була розроблена з метою призначення:
 • Системи DU — видалення відпрацьованих газів під час пожеж. Вентилятор може проганяти гази за температури 400°C протягом 120 хвилин.
 • Системи DUV — можуть використовуватися як для аварійного режиму роботи DU, так і для безперервної роботи в режимі комбінованого димовидалення та вентиляції.
 • Версія PV — для систем витяжної вентиляції.
 • Виконання PD — вентиляція з димовидаленням.
Умови експлуатації дахових витяжних вентиляторів OZALWOZALR.
 • Вентилятори призначені для переміщення повітря та інших неагресивних сумішей газів, що не сприяють корозії матеріалів і покриттів, на яких працює вентилятор, і не містять вибухових речовин, абразивного пилу, липких або волокнистих речовин. Вміст пилу та інших твердих домішок у рухомому середовищі менше 100 мг/м3.
 • У помірному кліматі, де температура довкілля Y1 перебуває в межах від -45°C до +40°;
 • Ефективне значення вібрації від зовнішніх джерел вібрації в місці встановлення вентилятора становить менше 2 мм/с;
Нижче наведені графіки та технічні характеристики для вибору вентиляторів OZA-LW — OZA-LR Вентилятор OZA-LR, OZA-LW Вентилятор OZA-LR, OZA-LW Вентилятор OZA-LR, OZA-LW
Основні
Виробник   ССК ТМ
Країна виробник Україна
Гарантійний термін   12 міс
Максимальна запиленість повітря 100 мг/куб.м
Максимальна температура навколишнього середовища 45 град.
Мінімальна температура навколишнього середовища -40 град.
Напруга мережі   380~400 В
Стан Новий
Тип каналу Квадратний
Тип конструкції промислового вентилятора Осьовий(Аксіальний)
Тип промислового вентилятора за виконанням Багатозональний
Тип електродвигуна Асинхронний трифазний
Частота струму   50 Гц

Не дозволяйте диму завдати шкоди вашому майну та здоров’ю!

Осьові вентилятори димовидалення — це потужні, але екологічні вентилятори OZA-LR, OZA-LW і OZA-HR, які забезпечують абсолютний захист від небезпечного диму.

Захистіть своє майно та здоров’я за допомогою вентиляторів димовидалення. Ці високоефективні системи димовидалення розроблені для швидкого видалення до 90% небезпечного диму за кілька хвилин у комерційних і промислових будівлях.

Переконайтеся, що ваша власність добре захищена від небезпечного диму за допомогою потужних вентиляторів OZA-LR, OZA-LW та OZA-HR. Насолоджуйтесь безпечнішим робочим середовищем із чистим повітрям у приміщенні.

Перестаньте турбуватися про небезпечний дим у вашій комерційній чи промисловій будівлі — отримайте потужність утеплених OZA-LR, OZA-LW та OZA-HR
Share on facebook
Facebook
Share on skype
Skype
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Прокрутить наверх

СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ