ПРОТИВОПОЖАРНАЯ ВЕНТИЛЯЦИЯ

Вентилятори осьові димовидалення OZA-DUV

Опис вентиляторів димовідведення осьового типу OZA-DUV:

 • Використовуються для відведення газів, що утворюються під час пожежі, та одночасного забезпечення вентиляції та відведення тепла з приміщень або будівель.

Вентилятори можуть бути використані як для аварійного, так і для постійного режиму роботи, якщо температура не перевищує 40° C.

 • Допомагає забезпечити безпечний шлях евакуації з палаючих будівель.
 • Не перешкоджає роботі інших систем (наприклад, системи спринклерів, електричних ліній тощо) та камер спостереження.
 • Не потребує повітряних каналів та додаткових приміщень для монтажу вентиляторів.

Опис конструктивних особливостей осьового вентилятора димовидалення OZA-DUV:

 • Вентилятор складається з нового робочого колеса, циліндричного корпусу та асинхронного електродвигуна, який розміщений в корпусі.
 • Робоче колесо має можливість регулювання кута установки лопаток (здійснюється тільки на заводі). Лопатки виготовлені об’ємними, що максимально збільшує живий перетин потоку повітря та знижує швидкість на виході. Якщо немає мережі на вході, рекомендується використовувати вентилятори з вхідним колектором OZA-VKO або адаптером тороїдальним OZA-PET.
 • Двигун призначений для роботи при температурах не більше 400° С протягом 120 хвилин (залежно від модифікації вентилятора).
 • Осьові вентилятори димовидалення OZA-DUV забезпечують продуктивність повітря в діапазоні від 3 000 до 90 000 м3/год та повний тиск не більше 900 Па.
 • Напрямок потоку завжди з колеса на мотор незалежно від орієнтації. Всі елементи вентилятора мають декоративно-захисне покриття.

Осьові вентилятори димовидалення OZA-DUV можуть бути використані за таких умов (за винятком режиму димовидалення):

 • Вентилятори призначені для переміщення повітря та інших неагресивних газових сумішей, що не спричиняють корозію матеріалів та покриттів проточної частини вентилятора, не містять вибухових речовин, абразивного пилу, липких та волокнистих матеріалів. Кількість пилу та інших твердих домішок у переміщуваному середовищі повинна бути не більше 100 мг/м3.
 • Температура навколишнього середовища повинна бути в діапазоні від мінус 45° С до +40°.
 • Середнє квадратичне значення віброшвидкості зовнішніх джерел вібрації на місці установки вентилятора не повинно перевищувати 2 мм/с.

Нижче наведені графіки та технічні характеристики для вибору вентилятора OZA-DUV

Основні
Виробник   ССК ТМ
Країна виробник Україна
Гарантійний термін   12 міс
Максимальна запиленість повітря 100 мг/куб.м
Максимальна температура навколишнього середовища 45 град.
Мінімальна температура навколишнього середовища -40 град.
Напруга мережі   380~400 В
Стан Новий
Тип каналу Круглий
Тип конструкції промислового вентилятора Осьовий(Аксіальний)
Тип промислового вентилятора за виконанням Багатозональний
Тип електродвигуна Асинхронний трифазний
Частота струму   50 Гц
Користувацькі характеристики
Продуктивність (куб. м/год) від 3000 до 90000

Покращуйте якість повітря в приміщенні з осьовими вентиляторами OZA-DUV!

Осьові вентилятори димовидалення OZA-DUV створені для максимального витіснення повітря та низького рівня шуму. Ці вентилятори ідеально підходять для приміщень, які потребують чудового видалення диму, пари або пилу, а також вентиляції. Аеродинамічний дизайн цих вентиляторів створює високий статичний тиск при мінімальному споживанні енергії, що робить їх ідеальним вибором для комерційних і промислових застосувань.

Візьміть повний контроль над повітрям у вашому домі чи на робочому місці з осьовим вентилятором OZA-DUV. Він має компактну конструкцію, яка може вписатися майже в будь-який простір, і пропонує неперевершену продуктивність із швидкістю повітряного потоку до 2000 м³/год, тиском до 600 Па та рівнем шуму до 55 дБ(А).

Виберіть осьові вентилятори OZA-DUV для чудового димовидалення, максимального витіснення повітря та низького рівня шуму.

Share on facebook
Facebook
Share on skype
Skype
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Прокрутить наверх

СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ