ПРОТИВОПОЖАРНАЯ ВЕНТИЛЯЦИЯ

Припливно-витяжні установки AEROSMART-EC

Вентиляційні установки AEROSMART-ЕС призначені для забезпечення ефективної механічної припливно-витяжної вентиляції для різних типів приміщень, від житлових до комерційних, таких як ресторани, магазини та офіси. Ці установки є альтернативним рішенням традиційним системам центрального кондиціонування. Вентиляційні установки вирізняються компактним дизайном, вбудованою інтелектуальною системою автоматичного керування, простотою введення в експлуатацію та налаштування.

Переваги вентиляційних установок з роторним рекуператором AEROSMART-EC

 • Економія тепла досягається за рахунок використання роторних рекуператорів тепла з ККД до 90%. Це знижує витрати тепла на опалення більш ніж у 10 разів;
 • Компактні вентилятори з ЕС-двигунами забезпечують плавне регулювання повітряного потоку і забезпечують необхідну вентиляцію в разі потреби;
 • Низький рівень шуму досягається завдяки ефективному поєднанню малошумного вентилятора і звукоізолюючого кожуха;
 • Ізолювальний кожух AEROSMART-EC ефективно запобігає втраті тепла назовні та поширенню шуму від вентилятора. Зовні корпус покритий захисним і декоративним порошковим покриттям, тому не потрібно турбуватися про корозію.
 • Система автоматизації встановлюється всередині корпусу блоку AEROSMART-EC. Немає необхідності розміщувати зовнішню панель керування. Усі блоки оснащені пультом дистанційного керування;
 • Зручність і простота монтажу Блоки AEROSMART-EС розроблені за принципом plug & play.

Конструктивні особливості припливно-витяжних установок з роторним рекуператором AEROSMART-EC

 • Корпус вентиляційної установки AEROSMART-EC виконано за безкаркасною технологією. Облицювання панелі виконано з оцинкованого сталевого листа з епоксидним поліефірним покриттям кольору RAL 9016 із зовнішнього боку. Простір між облицюваннями заповнений пінополіуретаном або самозатухаючою мінеральною ватою з високими звукоізоляційними властивостями. Панелі мінімізують втрати тепла, забезпечують герметичність корпусу і запобігають утворенню конденсату.
 • Усередині шафи встановлено вентилятор з електронно-комутованим (EC) електродвигуном, який працює на приплив і витяжку повітря. Двигун виконаний як невід’ємна частина робочого колеса; EC-двигун споживає менше енергії та має компактні розміри; ці вентилятори не потребують додаткового частотного перетворювача для регулювання продуктивності, оскільки EC-двигун уже має вбудований регулятор швидкості.
 • Установки AEROSMART-EC оснащені рекуператором ротора, який являє собою буферну масу з профільованої алюмінієвої фольги, обгорнутої навколо колеса. Керуючи кроковим приводом, ротор змінює свою швидкість, досягаючи максимальної ефективності до 90%. Дія ротора значно знижує енерговитрати на нагрівання повітря, що подається.
 • Фільтри призначені для видалення твердих і волокнистих частинок із припливного та витяжного повітря; в установках AEROSMART-EC використовуються плоскі, компактні фільтри тонкого очищення класу M5. Більш глибоке очищення повітря може бути досягнуто поза агрегатом. Фільтрувальний елемент вставляють у раму корпусу фільтра, встановлюють на спеціальні напрямні, і його можна витягти з боку обслуговування. Рама і напрямні запобігають витоку повітря і легко витягуються з корпусу агрегату для заміни та обслуговування.
 • На агрегатах AEROSMART-EC типорозмірів 200-500 шафа автоматичного керування встановлена над обертовим рекуператором у верхній частині агрегату. У старіших моделях шафа автоматичного керування розташована повністю всередині обертового рекуператора.
 • Шафа автоматичного керування розташована всередині блоку роторного рекуператора. Система автоматичного керування містить контролер, контрольно-вимірювальні прилади, панель керування та інші елементи керування і захисту агрегату. Усі датчики, необхідні для роботи агрегату, встановлюються у вентиляційному блоці на заводі. Крім розташування, датчики та електричні виконавчі механізми (електропривод двигунів вентиляторів і роторних рекуператорів) електрично під’єднані до шафи системи автоматичного керування

Нижче наведені графіки та технічні характеристики для вибору припливно-витяжної установки AEROSMART-EC

Витяжні установки AEROSMART-EC

Витяжні установки AEROSMART-EC

Витяжні установки AEROSMART-EC

Витяжні установки AEROSMART-EC

 
Основні
Виробник   ССК ТМ
Країна виробник Україна
Вага 393 кг
Напруга   380 В
Розміщення припливно-витяжної установки Внутрішнє
Тип рекуператора припливно-витяжної установки Роторний
Тип встановлення Припливно-витяжні установки
Рівень шуму   57 дБ
Частота струму   50 Гц
Максимальний витрата повітря (при 200 Па в мережу), м3/год 3120
Номінальний витрата повітря*, м3/год 2000
Вільний тиск в мережу*, Па 815
Фільтр (припливне/витяжною) М5/М5
Електрична потужність вентиляторів (припливне/витяжною), кВт 1,05/1,05
Електрична сумарна потужність установки, кВт 2,24
Габаритні розміри
Висота 1100 мм
Довжина 1000 мм
Ширина 1653 мм
Додаткові характеристики
Пульт дистанційного керування   Так

Представляємо AEROSMART-EC — ідеальну припливно-витяжну установку для комерційної та промислової вентиляції.

AEROSMART-EC розроблено для забезпечення належної циркуляції повітря у вашій будівлі, допомагаючи підтримувати здоровий мікроклімат у приміщенні. Він також знижує витрати на енергію до 40% завдяки своїй інноваційній технології енергозбереження. Виготовлений з високоякісних матеріалів і компонентів, він забезпечує довгострокову надійність за невелику частку вартості.

Подбайте про належну вентиляцію вашого комерційного чи промислового приміщення за допомогою припливно-витяжної установки AEROSMART-EC. Насолоджуйтеся покращеною якістю повітря, одночасно заощаджуючи витрати на електроенергію.

Почніть насолоджуватися покращеною циркуляцією повітря та меншими рахунками за електроенергію з AEROSMART-EC вже сьогодні!
Share on facebook
Facebook
Share on skype
Skype
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Прокрутить наверх

СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ