ПРОТИВОПОЖАРНАЯ ВЕНТИЛЯЦИЯ

Підвісні установки з тепловим насосом AEROSTART EC-DX

AeroStart ЕС-DX призначені для забезпечення ефективної механічної подачі та витяжки повітря для різних типів установ, від житлових будинків до ресторанів, магазинів, офісів та інших комерційних приміщень. Установка є альтернативним рішенням традиційним системам центрального кондиціонування: AeroStart ЕС-DX вирізняється компактним дизайном, вбудованою інтелектуальною системою автоматичного керування, простотою введення в експлуатацію та налаштування.

Переваги вентиляційної установки AEROSTART ЕС-DX з рекуперацією тепла та тепловим насосом

 • Економія тепла досягається завдяки використанню пластинчастих теплообмінників з ККД до 70%. Витрату тепла на підігрів повітря може бути знижено в кілька разів;
 • Ізольований корпус вентиляційної установки ефективно запобігає втраті тепла назовні та поширенню шуму від обертових вентиляторів. Зовні корпус вкритий захисно-декоративним порошковим покриттям, тому не потрібно турбуватися про корозію;
 • Низький рівень шуму досягається завдяки ефективному поєднанню малошумного вентилятора і звукоізолюючого кожуха;
 • Компактний вентилятор з ЕС-двигуном значно спрощує розв’язання проблеми плавного регулювання повітряного потоку, а також чудово справляється з вентиляцією в разі потреби;
 • Автоматична система управління встановлена в корпусі агрегату. Автоматична система управління розташована в корпусі агрегату, що позбавляє від необхідності виділяти місце для зовнішньої шафи управління. Усі агрегати оснащені пультом дистанційного керування;
 • Зручність і простота встановлення. Система plug-and-play означає, що для встановлення, підключення та введення в експлуатацію потрібно зовсім небагато дій.

Проектування та конфігурування вентиляційних установок із пластинчастими теплообмінниками та тепловими насосами AeroStart EC-DX

 • Корпус блоку виконано за безкаркасною технологією. Облицювання панелей — оцинкована сталь з епоксидним поліефірним покриттям зовні, білого кольору. Простір між облицюваннями заповнений самозатухаючою мінеральною ватою з високими звукоізоляційними властивостями. Ці панелі мінімізують втрати тепла, забезпечують герметичність корпусу і запобігають утворенню конденсату.
 • В якості основи для теплового насоса в системі використовується високоефективний герметичний компресор. Система працює на холодоагенті R407C. Система працює в режимі обігріву або охолодження, залежно від вибору режиму на панелі керування.
 • Установка передбачає наявність у корпусі теплообмінника CFC і піддону для збору крапель. Корпус охолоджувача виготовлено з оцинкованої сталі. Випарник і конденсатор виготовлені з розташованих у шаховому порядку мідних трубок з алюмінієвими ребрами. Різниця з охолоджувачами з водяним охолодженням полягає в конструкції розподільного вузла («павука») та особливостях поведінки холодоагенту. Колектори фреонових теплообмінників виготовлені з мідних трубок. У теплообмінниках із прямим охолодженням як холодоагент використовується R407C. Під випарником і конденсатором розташований дренажний лоток. Лотки оснащені трубками для відведення конденсату.
 • Теплообмінна поверхня рекуператора утворена гофрованими пластинами з алюмінієвої фольги. Принцип роботи рекуператора полягає в тому, що відпрацьоване повітря, що видаляється з приміщення, яке обслуговується, проходить через кожний другий канал між пластинами рекуператора, нагріваючись (узимку) або охолоджуючись (влітку). Оброблене припливне повітря проходить через інші канали теплообмінника, поглинаючи або охолоджуючи тепло від нагрітих пластин. Якщо температура навколишнього середовища низька, потрібна додаткова опція (електронагрівачі) для захисту рекуператора від замерзання.
 • Електронагрівачі використовуються як підігрівачі повітря перед рекуператором

Нижче наведені графіки та технічні характеристики для вибору підвісної установки AEROSTART EC-DX

Підвісні установки AEROSTART-EC-DX

Підвісні установки AEROSTART-EC-DX

Підвісні установки AEROSTART-EC-DX

 
Основні
Виробник   ССК ТМ
Країна виробник Україна
Вага 185 кг
Напруга   230 В
Продуктивність   550 куб.м/год
Розміщення припливно-витяжної установки Внутрішнє
Тип рекуператора припливно-витяжної установки Пластинчастий
Тип встановлення Припливно-витяжні установки
Рівень шуму   45 дБ
Частота струму   50 Гц
Теплопродуктивність, кВт 3,59
Фільтр (припливне/витяжною) M5/M5
Холодопродуктивність, кВт 2,26
Електрична потужність (max) вбудованого компресора, кВт 0,71
Електрична потужність вентиляторів (припливне/витяжною), кВт 0,17/0,17
Електрична сумарна потужність установки, кВт 1,05
Енергоефективність в режимі нагріву (СОР) 4,38
Енергоефективність в режимі охолодження (EER) 2,63
Габаритні розміри
Висота 380 мм
Довжина 1500 мм
Ширина 1300 мм
Додаткові характеристики
Пульт дистанційного керування   Так

Відкрийте для себе революційний спосіб встановлення підвісних установок з тепловим насосом!

Представляємо AEROSTART EC-DX, останню технологію підвісного монтажу. Завдяки цьому інноваційному продукту тепер ви можете насолоджуватися всіма перевагами підвісних установок з тепловим насосом, не турбуючись про свердління чи непривабливі дроти. Наша запатентована система забезпечує легкий монтаж і ненав’язливий дизайн. Крім того, завдяки його потужній продуктивності та безшумній роботі ви навіть не помітите, що він тут!

Відчуйте неперевершений комфорт і зручність з підвісних установок з тепловим насосом AEROSTART EC-DX. Забудьте про громіздкі розміри чи будь-який шум, який відволікає увагу – це просте у використанні рішення надасть вам усі необхідні функції в одному акуратному пакеті.

Скористайтеся перевагами цього революційних підвісних установок з тепловим насосом вже сьогодні та почніть насолоджуватися неперевершеним комфортом і зручністю для свого будинку чи підприємства! Спробуйте AEROSTART EC-DX зараз і одразу побачите різницю у своїх рахунках за електроенергію.
Share on facebook
Facebook
Share on skype
Skype
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Прокрутить наверх

СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ