ПРОТИВОПОЖАРНАЯ ВЕНТИЛЯЦИЯ

Клапани протипожежні димові KPD-4-01, КPD-4-02, KPD-4-03, КPD-4-04, KPD-4-05

Застосування клапанів димовидалення стінового та канального типу з електромагнітом KPD-4-01, KPD-4-02, KPD-4-03, KPD-4-04, KPD-4-05

Клапани димовидалення КПД-4-01, КПД-4-02, КПД-4-03, КПД-4-04 і КПД-4-05 призначені тільки для вертикального встановлення в повітропроводах, шахтах і вертикальних стінових конструкціях.

Димові клапани КПД-4-01, КПД-4-02, КПД-4-03, КПД-4-04 і КПД-4-05 використовуються як димові клапани відповідно до вимог СНиП 2.04.05, ДБН Ст. 1.1.7 — 2002.

Клапани димовидалення виготовляють прямокутного перетину двох типів:

 • Канальні клапани — клапан призначено для вбудовування у вентиляційні канали (системи повітропроводів) або встановлення на стінові бар’єри чи стелі; він має два з’єднувальні фланці; його призначено для використання з вентиляційним каналом (системою повітропроводів) або зі стіновим бар’єром.
 • Стінові клапани — призначені для полегшення монтажу клапанів у шахтах, стінах і стелях, вони відрізняються від канальних клапанів тим, що мають тільки один приєднувальний фланець і не мають рухомих або обертових частин або обслуговувальних вузлів на зовнішній поверхні клапана: усі кінетичні функції таких клапанів перебувають у їхніх внутрішніх порожнинах

Клапани димовидалення КПД-4-01, КПД-4-02, КПД-4-03, КПД-4-04 і КПД-4-05 можуть бути виготовлені як одно- і багатоступеневі (так звані касетні), канальні та стінові, залежно від необхідного розміру робочого перерізу.

Конструкція протипожежних клапанів димовидалення з електромагнітом KPD-4-01, КPD-4-02, KPD-4-03, КPD-4-04, KPD-4-05

 • Виконавчий механізм: електромагніт 220 В або 24 В зі зворотною пружиною, завжди розташовується всередині ширини клапана — розмір «A»;
  • Корпус: коробчастий, канальний і стіновий типи, глибина корпусу: канальний — 200 мм, стіновий — 160 мм;
  • Лопатка: Обертовий ніж листового типу із замковим ущільненням, вал встановлений на корпусі, кут відкриття ножа 70°-90°. Звиси, що перевищують розміри корпусу.

  Ступінь вогнестійкості — E 90

Клапани димовидалення KPD-4 виготовляють прямокутного перерізу у чотирьох основних виконаннях:

KPD-4-01  – з електромагнітом, для вертикальної установки у типі:

 • канальний (електромагніт усередині);
 • стіновий (електромагніт усередині);

KPD-4-02 – з електромагнітом, для горизонтальної установки в типі:

 • канальний (електромагніт усередині);
 • стіновий (електромагніт усередині);

KPD-4-03 – з електроприводом, для позапросторовою установкою в типі:

 • канальний (електромагніт зовні);
 • стіновий (електромагніт усередині);

KPD-4-04 – (поверховий клапан) — з електромагнітом, для вертикальної установки в типі:

 • стіновий (електромагніт усередині).

KPD-4-05 – з електроприводом, для горизонтальної установки в типі:

 • канальний (електропривід зовні);

стіновий (електропривід усередині).
Клапан приводиться в робоче положення за допомогою:

 • Автоматичний режим — дистанційне керування за допомогою електричного приводу відкриття/закриття (клапан можна привести в повністю робоче або зведене положення дистанційно з панелі керування або за допомогою рукоятки ручного запуску, що поставляється разом із приводом);
 • Напівавтоматичний режим — за допомогою електромагнітного приводу і поворотної пружини (імпульс струму на соленоїд переводить клапан у наведене положення, а повернення клапана в положення важеля здійснюється тільки вручну за допомогою рукоятки)

Механізм аварійного спрацьовування клапана:

У разі оснащення соленоїдним приводом, коли електричний імпульс подають на соленоїд, енергія поворотної пружини встановлює затвор у робоче положення (клапан відкритий). Якщо напруга живлення соленоїда становить 220 В, тривалість імпульсу не повинна перевищувати 10 секунд;

Якщо клапан оснащений електричним приводом, його лопатка автоматично встановлюється в закрите положення (положення охорони). Електричний привід відкриття/закриття знеструмлюється після приведення його в робоче положення (клапан закритий). В аварійній ситуації привід відкриття/закриття вмикається, стулки клапана автоматично встановлюються в робоче положення, і клапан відкривається за рахунок енергії двигуна приводу. Таким чином, керування стулками клапана здійснюється шляхом подання напруги на відповідну контактну групу приводів.

Нижче наведені графіки та технічні характеристики для вибору клапанів KPD-4-01, KPD-4-02, KPD-4-03, KPD-4-04, KPD-4-05

Клапан протипожежний димовий KPD-4

Клапан протипожежний димовий KPD-4

Клапан протипожежний димовий KPD-4

Основні атрибути
Виробник   ССК ТМ
Країна виробник Україна
Максимальна температура навколишнього середовища 40 град.
Мінімальна температура навколишнього середовища -45 град.
Межа вогнестійкості димового клапана Е90
Ступінь захисту IP 54
Частота струму   50 Гц
Напруга мережі, В 24 або 220
Режим роботи клапани димовидалення Канальний або стінний
Габаритні розміри
Висота 300 мм
Ширина 300 мм
Глибина канального типу 200 мм
Глибина стінового типу 160 мм

Зупиніть витік диму з клапанами протипожежі та приготуйтеся до перевірки!

Пожежні димові клапани KPD-4-01, КPD-4-02, KPD-4-03, КPD-4-04, KPD-4-05 призначені для запобігання витоку диму та відповідають нормам пожежної безпеки. Кожен клапан відповідає вимогам протипожежної безпеки NFPA 92A і розроблений для забезпечення максимального захисту від диму від вогню в комерційних і промислових приміщеннях.

Переконайтеся, що ваша комерційна або промислова будівля готова до огляду. Отримайте протипожежні димові клапани найвищої якості для своєї будівлі сьогодні з серією KPD-4-01, КPD-4-02, KPD-4-03, КPD-4-04, KPD-4-05. Дійте швидко, оскільки запаси обмежені!

Замовте зараз і отримайте протипожежні димові клапани найвищої якості за незначну ціну. Не пропустіть цю спеціальну пропозицію, отримайте серію протипожежних клапанів КПД-4-01, КПД-4-02, КПД-4-03, КПД-4-04 та КПД-4-05 сьогодні!
 
Share on facebook
Facebook
Share on skype
Skype
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Прокрутить наверх

СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ