ПРОТИВОПОЖАРНАЯ ВЕНТИЛЯЦИЯ

Клапани протипожежні димові GMK-DU

Застосування клапана димозадавлення протипожежного багатостулкового з електроприводом або електромагнітом GMK-DU

Клапани виготовляються прямокутного перерізу з заслінкою, що обертається,  встановленою на осі в жорсткому коробчатому корпусі. Кут відкриття лопатей становить 90°. Клапан GMK-DU залишається працездатним незалежно від просторової орієнтації або поверхні встановлення. Настінне виконання клапана має дещо зменшений живий перетин.

Протипожежні клапани виготовляють двох типів:

  • Канальний – призначені для під’єднання до вентиляційних каналів (систем повітропроводів) або настінних чи стельових перешкод; з двома з’єднувальними фланцями; призначені для під’єднання до настінної чи стельової перешкоди;
  • Стіновий – призначений для встановлення на шахті, стіні або стелі. Відрізняється від канального клапана тим, що має тільки один приєднувальний фланець і на зовнішній поверхні клапана немає рухомих, обертових або ремонтованих частин. Втрати струмоведучих частин незначні.

Клапани GMK-DU можуть бути виготовлені як в односекційному, так і в багатосекційному (касетному) виконанні, залежно від потрібного розміру робочої частини, і доступні як у канальному, так і в стіновому виконанні.

Конструкція клапанів протипожежних багатолопаточних димовидалення з електромагнітом або з електроприводом приводом GMK-DU

  • Клапани виготовляють прямокутного перерізу з обертовою лопаттю заслінки, встановленою на осі в жорсткому коробчатому корпусі. Кут відкриття лопатей становить 90°. Клапан GMK-DU залишається працездатним незалежно від просторової орієнтації або поверхні встановлення. Клапани настінного виконання мають низькі втрати в живому перерізі.

Виконавчий механізм:

  • Електропривід типу «відкрито/закрито» або електромагніт живленням 220 В або 24 В;
  • Електропривід в клапані канального виконання розміщується тільки зовні клапана, стінового виконання – в спеціальній ніші всередині клапана, завжди на боці клапана – розмір «В»;
  • Електромагніт в клапані канального виконання розміщується тільки зовні клапана, стінового виконання – в спеціальній ніші усередині клапана.

Клапан димовидалення GMK-DU – багатолопаточний протипожежний клапан без вильоту лопаток за габарити корпусу.

Приведення клапана в робоче положення здійснюється:

  • Автоматичний режим — дистанційне керування за допомогою електроприводів відкриття/закриття (клапан може перебувати в робочому або зведеному положенні або повністю дистанційно з пульта керування, або за допомогою рукоятки ручного пуску (яка завжди входить до обов’язкового комплекту постачання електроприводів
  • Напівавтоматичний режим — електромагнітний привід із поворотною пружиною (імпульс струму на електромагніт приводить клапан у робоче положення, і повернути клапан у положення важеля можна тільки вручну за допомогою рукоятки)

Механізм аварійного спрацьовування клапана:

  • У разі оснащення електромагнітним приводом, коли електричний імпульс подають на соленоїд, енергія поворотної пружини встановлює затвор у робоче положення (клапан відкритий). Якщо напруга живлення соленоїда становить 220 В, тривалість імпульсу не повинна перевищувати 10 секунд. Повернути клапан у положення важеля можна тільки вручну за допомогою рукоятки;
  • Якщо клапан оснащений електричним приводом, його стулка автоматично встановлюється в закрите положення (положення охорони). Електричний привід відкриття/закриття знеструмлюється після його активації в положенні охорони (клапан закритий). Крім того, у разі аварійної ситуації: електроприводи відкриття/закриття вмикаються, і стулки клапана автоматично встановлюються в робоче положення. Керування стулками клапана здійснюється шляхом подавання напруги на відповідну контактну групу приводу.

Нижче наведені графіки та технічні характеристики для вибору клапана GMK-DU

Клапан протипожежний GMK-DU

Клапан протипожежний GMK-DU

Клапан протипожежний GMK-DU

 
Основні атрибути
Виробник   ССК ТМ
Країна виробник Україна
Максимальна температура навколишнього середовища 40 град.
Мінімальна температура навколишнього середовища -45 град.
Ступінь захисту IP 54
Частота струму   50 Гц
Режим роботи клапани димовидалення Канальний або стінний
Габаритні розміри
Висота 200 мм
Ширина 200 мм
Глибина канального типу 170 мм
Глибина стінового типу 200 мм
Користувацькі характеристики
Напруга мережі, В 24 або 220

Ви все ще покладаєтеся на застарілі димові клапани для протипожежного захисту?

Перейти на протипожежні димові клапани ГМК-ДУ! Наш інноваційний дизайн допомагає запобігти поширенню диму в разі пожежі, забезпечуючи безпеку вашої будівлі та її мешканців. Крім того, наші клапани прості в установці та потребують мінімального обслуговування.

Довіртеся протипожежним димовим клапанам GMK-DU, щоб захистити вашу будівлю від пожежі та диму. Наша надійна конструкція створена для довговічності, тому вам не доведеться турбуватися про їх незабаром замінити!

Захистіть свою будівлю сьогодні за допомогою протипожежних димових клапанів GMK-DU. Отримайте їх зараз і забезпечте спокій на довгі роки!
Share on facebook
Facebook
Share on skype
Skype
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Прокрутить наверх

СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ