Припливні установки VRS 500, VRS 550 з вбудованою автоматикою

Припливні установки серії VRS 500, VRS 550 здатні проводити комплексну обробку повітря, включаючи фільтрацію, нагрівання, охолодження, осушення, зволоження, рекуперацію тепла і холоду, а також шумопоглинання. Розроблено різноманітні виконання, що дозволяють розширити діапазон застосування кондиціонерів та забезпечити оптимальні параметри їх роботи.

Серія припливних установок VRS базується на модульній системі, що дозволяє комбінувати блоки і секції обладнання будь-якої складності, щоб забезпечити необхідні функціональні процеси воздухообробки. Ця система дозволяє створювати кондиціонери з урахуванням індивідуальних вимог проекту будь-якого ступеня складності для будь-якої сфери застосування.

Припливні установки серії VRS призначені для використання в житлових, комерційних та промислових будівлях, лікарнях, школах, спортивних спорудах, чистих і спеціальних установках. Вони очищують, нагрівають, охолоджують та забезпечують свіжим повітрям, одночасно отримуючи тепло з вихідного повітря та передаючи його вступнику. Це дозволяє забезпечити екологічно чисте повітря та комфортні умови в приміщенні, заощаджуючи електроенергію.

Корпус установки складається з закритих алюмінієвих профілів, що з’єднуються між собою міцними кутовими кріпильними елементами з алюмінієвого сплаву або високоміцного армованого скловолокном спеціального пластику і тришарових панелей з внутрішнім наповнювачем з щільної мінеральної вати. Товщина панелей 50 мм. для виготовлення стінок панелей використовується оцинкований лист товщиною 0,7 мм. Виконання 01 стандартно має порошкове покриття зовнішніх і внутрішніх панелей. У виконанні 03 зовнішні і внутрішні панелі без додаткового покриття. При проектуванні кондиціонерів VRS-550 зі вбудованою системою автоматичного управління, збережена можливість традиційного підходу та індивідуального порядку розробки бланк-замовлень на основі каркасно-модульного побудови кондиціонерів з довільного набору функціональних блоків. Блочно-модульне побудова кондиціонерів VRS-550 в поєднанні з блочно-модульною стандартизованої побудовою системи автоматичного управління забезпечує високу гнучкість проектування при мінімальних витратах праці і часу. Можливість вільного об’єднання блоків в моноблоки дозволила мінімізувати кількість проводів та електричних з’єднань між блоками. Електричні з’єднання між моноблоками кондиціонера, що поставляються до монтажу окремими транспортними одиницями, на об’єкті виконуються простим з’єднанням встановлених на заводі роз’ємів. Блоки центральних кондиціонерів VRS-550 встановлюються на опорних рамах з оцинкованої сталі висотою 150 мм. також можна іншу висоту — до 350 мм з кроком, кратним 50 мм. • Центральні кондиціонери серії VRS мають каркасну конструкцію. Елементи каркаса виготовлені із спеціального алюмінієвого профілю або оцинкованої сталі і з’єднані між собою кутовими елементами. В якості зовнішніх огороджувальних елементів застосовуються знімні або незнімні теплоізольовані панелі. Обшивка панелей виконана з оцинкованих сталевих листів, а простір між обшивками заповнено негорючою мінеральною ватою, що характеризується високими звукоізоляційними властивостями (зниження рівня шуму досягає 30 дБА) і низьким коефіцієнтом теплопровідності (0,02 — 0,04 Вт / мК). Панелі зводять до мінімуму теплові втрати і забезпечують герметичність корпусу. Зовнішня поверхня панелей може мати додаткове покриття порошковою фарбою. Виходячи з індивідуальних вимог проекту, матеріалу каркаса, панелей, їх товщина і покриття можуть змінюватись, як і набір функціональних елементів.

Конструктивне виконання
01 — для «чистих приміщень» і виробництв, що вимагають якісної обробки повітря;
03 — для «стандартних» житлових і промислових будівель з підвищеними вимогами до якості обробки повітря та енергозбереження;
Тип установки

 • 0 — припливна установка;
  1 — витяжна установка;
  2 — припливно-витяжна установка з рециркуляцією;
  3 — припливно-витяжна установка з роторним теплоутілізатором;
  4 — припливно-витяжна установка з пластинчастим теплоутілізатором;
  Можливі способи установки

0 — одноповерхова установка;
1 — двоповерхова установка;

Приклади монтажу:

 

Прокрутить наверх

СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ