Приточно-витяжна вентиляція в квартирах, котеджах та невеликих офісах.

Свіжий повітря відіграє важливу роль у підтриманні життя. Воно не лише забезпечує необхідне дихання людей, але також впливає на багато інших аспектів нашого здоров’я та довкілля. Ось кілька ключових аспектів, що демонструють важливість свіжого повітря:

Дихання та кисень: Свіжий повітря містить оптимальну кількість кисню, необхідного для життя. Кожну секунду ми вдихаємо повітря, яке потрапляє до наших легенів, де кисень передається до крові і розподіляється по всіх органах та тканинах. Без достатнього доступу до свіжого повітря людина може стикнутися з проблемами з диханням і навіть гіпоксією.

Покращення здоров’я: Свіже повітря може покращити наше загальне здоров’я та благополуччя. Воно допомагає підвищити настрій, покращити концентрацію, знизити рівень стресу та поліпшити якість сну. Свіже повітря також сприяє більш ефективній роботі нашої імунної системи та обміну речовин.

Зменшення ризику захворювань: Забруднений повітря може містити шкідливі речовини, такі як токсичні гази, пил, алергени та мікроорганізми. Тривале вдихання забрудненого повітря може призвести до різних захворювань дихальної системи, алергій, астми, серцево-судинних захворювань та навіть раку легенів. Свіже повітря зменшує ризик таких захворювань та підтримує здоров’я дихальної системи.

Підвісні установки AEROSTART-EC-DXПриточно-витяжна вентиляція — це система, призначена для забезпечення постійного циркуляції свіжого повітря в приміщенні шляхом обміну повітрям між зовнішнім та внутрішнім середовищем. Вона зазвичай використовується в житлових квартирах, котеджах та невеликих офісах, де необхідно забезпечити комфортні умови проживання і роботи.

Приточно-витяжна система складається з наступних основних компонентів:

Приточна вентиляція: Приточне повітря подається в приміщення ззовні через вентиляційну систему. Це дозволяє забезпечити свіже та якісне повітря всередині приміщення.

Витяжна вентиляція: Витяжне повітря видаляється з приміщення через систему витяжки. Це дозволяє видалити забруднений та використаний повітря з приміщення.

Рекуператор: Його основна функція полягає у відновленні тепла та енергії з використаного витяжного повітря перед його виведенням з приміщення, що дозволяє заощадити енергію та знизити споживання опалення або кондиціонування повітря.

Фільтри: У системі приточно-витяжної вентиляції часто присутні фільтри, які утримують пил, пилок та інші забруднення, перш ніж повітря потрапить в приміщення. Це допомагає покращити якість повітря та захистити мешканців або працівників від алергенів та шкідливих частинок.

Вентиляційні канали: Для переміщення повітря між приміщеннями та системою вентиляції використовуються спеціальні вентиляційні канали. Вони можуть бути встановлені у стінах, стелях або підлозі, щоб забезпечити ефективну циркуляцію повітря.

Вентиляційні пристрої: Вентиляційні пристрої, такі як вентилятори та рекуператори, можуть бути встановлені у системі приточно-витяжної вентиляції для забезпечення ефективної роботи системи та регулювання потоку повітря.

Приточно-витяжна вентиляція відіграє важливу роль у підтриманні здорових та комфортних умов в приміщенні, запобіганні конденсації, видаленні запахів та забруднень, а також запобіганні утворенню плісняви та грибка. Ця система також може бути обладнана рекуператором, обігрівачем та іншими елементами вентиляційної системи.

Переваги приточно-витяжної вентиляції:

Забезпечення свіжого повітря: Система приточно-витяжної вентиляції постійно подає свіже повітря в приміщення. Це особливо важливо в тих випадках, коли вікна та двері часто зачинені, наприклад, взимку або в кліматизованих приміщеннях. Свіже повітря містить достатню кількість кисню, що сприяє хорошому самопочуттю та продуктивності людей, що перебувають у приміщенні.

Видалення забрудненого повітря: Система приточно-витяжної вентиляції також ефективно видаляє забруднений повітря, включаючи шкідливі речовини, пил, пилок, запахи, вологу та інші забруднювачі, які можуть накопичуватися всередині приміщення. Це сприяє покращенню якості повітря та зменшенню ризику різних захворювань, пов’язаних з дихальною системою та алергіями.

Регулювання вологості: Приточно-витяжна вентиляція допомагає підтримувати оптимальний рівень вологості в приміщенні. Занадто висока вологість може призвести до появи плісняви, грибка та інших проблем санітарного характеру, а занадто низька вологість може викликати подразнення слизових оболонок, сухість шкіри та проблеми з диханням. Система вентиляції здатна регулювати рівень вологості повітря, створюючи комфортні умови для перебування людей.

Енергоефективність: Сучасні системи приточно-витяжної вентиляції зазвичай оснащені енергозберігаючими технологіями, такими як теплообмінники, що дозволяють використовувати тепло від забрудненого витяжного повітря для нагрівання подаваного свіжого повітря. Це дозволяє знизити споживання енергії та витрати на опалення або кондиціювання приміщення.

Важливо зазначити, що для ефективної роботи приточно-витяжної вентиляції потрібна правильна установка та регулярне обслуговування системи.

Компанія АРК враховує всі вимоги та рекомендації щодо вентиляції відповідно до місцевих нормативних актів та стандартів.

Ми можемо застосувати сучасне енергоефективне обладнання на вашому об’єкті і підібрати найбільш ефективне обладнання з відповідністю ціна-якість.

Також системи вентиляції для квартир і офісів можуть підтримувати системи управління з мобільного телефону, планшета або будь-якого пристрою, що підтримує доступ до Інтернету. Крім того, наші системи можуть інтегруватися з будь-якою системою управління будівлею або системою «розумний дім». Системи автоматики оснащені управліннями на основі протоколів BACnet і RS485.

 

 

Прокрутить наверх